تماس

برای ارتباط حضوری می توانید به دفتر مجتمع آموزشی امام علی(ع) واقع در:
اراک – خیابان محسنی – ابتدای کوچه محسنی پلاک 6111 مراجعه فرمایید.

برای ارتباط تلفنی می توانید از شماره های زیر استفاده فرمایید:

شماره تلفن: 32235865 – 086  شماره فکس: 32227238 – 086

برای ارسال ایمیل از ایمیل زیر استفاده فرمایید:

آدرس ایمیل: svheydari در gmail

(سوال: چرا ادرس ایمیل اینگونه نوشته شده؟

پاسخ: به دلیل هجوم هرزنامه ها- هرچند راه هجوم را از طریق دیگر پیدا می کنند.)

مرا در شبکه های اجتماعی می توانید با نام کاربری svheydari بیابید:

شبکه های اجتماعی: svheydari@

برای دیدن نمونه کارهای دانشجویانم در دوره شبیه سازی معماری روی اینجا کلیک کنید.

برای دیدن کلیه مطالب سایت روی اینجا کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه اورنگ

آموزشگاه اورنگ با یاری خداوند متعال و در راستای تحقق اهداف فرهنگی آموزشی در سال 1385 با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تاسیس گردید و با نزدیک به دو دهه سابقه آموزشی درخشان، کسب رتبه نمونه از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و بهره گیری از اساتید بنام کشوری و استانی این آموزشگاه را در ارائه آموزشی شایسته به مخاطبینش، توانا نموده است و هم اکنون در فضایی مناسب و با بهره گیری از تکنولوژی روز و تجهیزات کارگاهی پیشرفته در حال فعالیت می‌باشد.

آموزشگاه اورنگ دارای رتبه یک آموزشگاه های استان در ارزشیابی آموزشگاه ها و مفتخر به داشتن عناوین مدیر و مربی نمونه استان در چندین سال متوالی می باشد. عضویت این آموزشگاه در هیات مدیره انجمن صنفی کامپیوتر و کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد استان مرکزی تلاش ما را در جهت پیشبرد اهداف آموزشی استان موثرتر نموده است.

مدیریت و اساتید مجرب و توانمند آموزشگاه اورنگ افتخار استعدادیابی و آماده سازی دانشجویان و فراگیران در مسابقات ملی مهارت در سطح استانی و کشوری را دارند و به عنوان کارشناسان طراحی پروژه های مسابقات و داور اجرای مسابقات ملی مهارت همواره در سطح استان و کشوری فعالیت داشته اند.

از دیگر افتخارات این آموزشگاه، تهیه و تدوین 11 عنوان استاندارد شغل و دو عنوان سند حرفه با 47 استاندارد و همچنین تالیف کتابهای آموزشی مورد تایید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می باشد.

این آموزشگاه ارائه دهنده ی آموزش های تخصصی، حرفه ای و کاربردی در رشته های فناوری اطلاعات، امورمالی و بازرگانی، ایمنی و بهداشت، فنی و مهندسی، هنرهای تجسمی، مدیریت صنایع می‌باشد.

رشد و بالندگی میهن مان در گرو آموزش فرزندان این سرزمین بوده، به جهت ادای دین به همه عزیزان، آموزشگاه اورنگ با تدوین دوره های به روز و کارآمد سعی در شکوفایی گل های این سرزمین دارد.

 

دکمه بازگشت به بالا