کی آس کاس مس Chaos Cosmos

کتابخانه ای بزرگ از مدلهای آماده و تصاویر HDRI

کی آس کاس مِس Chaos Cosmos چیست؟
شرکت Chaos مجموعه از مدلهای سه بعدی و تصاویر باکیفیت رایگان را برای معماران و طراحان به نام Chaos Cosmos راه اندازی کرده است و می توانید از آن در 3ds Max  و Sketchup  و Rhino و Revit به کمک پلاگین VRay استفاده کنید.

Chaos Cosmos دنیایی از محتواهای هوشمند است که شامل صدها مدل با کیفیت بالا و آسمان HDRI که کاملاً با پروژه های V-Ray شما کار می کنند.

پروژه خود را فقط با چند کلیک به صحنه ببرید.Chaos Cosmos افزودن مدلهای سه بعدی با ظاهری عالی را به پروژه های V-Ray آسان می کند. با استفاده از کتابخانه ای از مدل های آماده و آسمان HDR، می توانید طراحی معماری و داخلی خود را در عرض چند دقیقه انجام دهید. به سادگی دارایی ها(Asset) را مستقیماً از مرورگر Chaos Cosmos جدید به صحنه های خود اضافه کنید. ایجاد تصاویری چشمگیر و دقیق برای پروژه های شما هرگز به این آسانی نبوده است، کی آس کاس مس مجموعه ای از دارایی های(Asset) روزمره را برای شما به ارمغان می آورد که می توانید در هر پروژه ای استفاده کنید. با استفاده از این مدل های سه بعدی مبلمان ، درختان ، اتومبیل ها ، افراد و موارد دیگر ، که به دقت ساخته شده و دست چین شده اند ، یافتن محتوای مناسب مورد نیاز برای زنده کردن صحنه های خود آسان است. ایده خود را به اشتراک بگذارید، داستان خود را بگویید ، دید خود را با کمک Chaos Cosmos نشان دهید.

محتوای هوشمند به هر کجا که نگاه کنید.دارایی های Chaos Cosmos هوشمند هستند ، این بدان معنی است که هر کجا آنها را مشاهده می کنید به طور خودکار جزئیات مناسب را نشان می دهند. از نظر نمای ، آنها برای تعامل روان سبک هستند. در V-Ray Vision ، آنها دقیق تر و بهینه شده برای زمان واقعی هستند. و در Chaos Vantage یا هنگام رندر با V-Ray ، آنها با جزئیات کامل عکس نشان می دهند. مهم نیست که محتوای هوشمند Chaos Cosmos را کجا ببینید ، همیشه عالی به نظر می رسد.

در سراسر گردش کار V-Ray شما بدون درز.

در Workflow یا گردش کاری که برای پروژه تان در نظر گرفته و ترسیم کرده اید این کتابخانه همیشه کنار شماست و Chaos Cosmos برای کار یکپارچه با V-Ray طراحی شده است و اکنون در V-Ray 5 برای 3ds Max ، SketchUp ، Rhino و Revit گنجانده شده است. دارایی های Cosmos به طور مداوم در V-Ray ، V-Ray GPU ، V-Ray Vision و Chaos Vantage ارائه می شوند.

در این کتابخانه چه چیزی وجود دارد.Chaos Cosmos دنیایی از دارایی های هوشمند است که در 7 دسته مبلمان، لوازم جانبی، روشنایی، پوشش گیاهی، وسایل نقلیه، مردم و آسمان های HDRI سازمان یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا