نصب نرم افزار 3ds Max ورژن 2019

قبل از هر گونه اقدامی ابتدا ویروس یابتان را غیر فعال کرده و حتماً حتماً اتصال کامپیوترتان را از اینترنت را قطع کنید.
روال نصب بسیار ساده اما زمان بر است (نزدیک به یک ساعت) پس در صورت داشتن وقت کافی اقدام به نصب کنید و سعی کنید مراحل را طبق تصاویر زیر انجام دهید و در صورت بروز مشکل از صفحه خطا عکس بگیرید و با کمک آن تصویر دنبال رفع اشکال بگردید، عبارت “خطا داد و نصب نشد” هیچ مشکلی از کسی که می خواهد به شما کمک کند تا ایراد عدم نصب را برطرف کند حل نخواهد کرد پس پیغام خطا را یاداشت کنید و البته از یاداشت بهتر گرفتن یک اسکرین شات از صفحه خطا می باشد.
دکمه Print Screen صفحه کلید از صفحه نمایش عکس می گیرد و در نرم افزار Paint عکس را می توانید paste کنید و Save کنید. نرم افزار Snipping Tool که جز نرم افزار های پیش فرض ویندوز است هم می توانید استفاده کنید.
بهتر است همین الان یک عکس از صفحه نمایشتان بگیرید و آنرا ذخیره کنید تا مطمئن شوید می توانید این کار را انجام دهید.

خطای فوق می گوید که .NET Framework 4.7 نصب نمی شود که در کنترل پنل می توان بررسی کرد که ورژن دات نت فریم ورک نصب شده روی کامپیوترتان چند است.

که در اینجا 4.6 می باشد.
دات نت فریم ورک چهار و هفت دهم نیز از اینترنت دانلود شد و اقدام به نصب گردید که با خطای این سیستم قادر به تامین حداقل های نصب نیست اجازه نصب دات نت را نداد که احتمالا این خطا نیز به علت اتصال به اینترنت می بوده است.
که با قطع کامپیوتر از اینترنت و نصب مجدد نرم افزار 3dsMax این مرحله طی شد.

پس حتماً قبل از نصب مطمئن شوید که کامپیوترتان به اینترنت متصل نباشد و ویروس یابتان غیر فعال باشد.

روی Launch Now کلیک کنید.
حال نوبت به کرک کردن این نرم افزار می رسد تا بتوانید از این نرم افزار در طولانی مدت استفاده کنید توجه کنید اگر این نرم افزار و سایر نرم افزار این دست را کرک نکنید فقط می توانید به صورت محدود (از لحاظ زمانی مثلاً یک ماه) استفاده کنید و پس از گذشت زمان دیگر نمی توانید این نرم افزار را روی کامپیوترتان نصب و استفاده کنید و حتی ممکن است مجبور شوید ویندوزتان را پاک کنید و مجدداً نصب کنید تا قادر به نصب این نرم افزار شوید. پس قبل از استفاده از نرم افزار آنرا کرک کنید.
کرک کردن این ورژن با ورژن های قبلی کمی متفاوت و کار بیشتری می طلبد پس به دقت مراحل زیر را طی کنید.

D:\Downloads\Autodesk.3D.Max.2019.x64\Crack\Autodesk_Network_License_Manager_2019\Autodesk Network License Manager 2018 Crack by X-Force\Crack-nlm-2018-x64

C:\Autodesk\Network License Manager

D:\Downloads\Autodesk.3D.Max.2019.x64\Crack\Autodesk_Network_License_Manager_2019\Autodesk Network License Manager 2018 Crack by X-Force\Crack-nlm-2018-x64

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا